Człowiek planety Ziemia S02 odc.56

Opublikowany 3 lut 2021
Ziemia i Słońce pomagają we wzroście świadomości ludzi - badacze już to wiedzą.
tagen.tv/dotacje/TAGEN/ - WSZYSTKIM WPŁACAJĄCYM DZIĘKUJEMY, TO NAPRAWDĘ POMAGA
dokumentika.org/ru/meditsina/rezonans-shumana-vliyanie-na-cheloveka
planeta.moy.su/blog/chastota_shumana/2012-05-25-20927
www.membrana.ru/particle/17197
protivsmi.at.ua/news/rejting_ solnechnykh_vspyshek_klassa_kh/2012-03-09-37
luciferslove.ru/stati/itog-mnogoletnih-nablyudeniy.html

Komentarze

 • Panie Woźny,jest Pan wspaniały i niezastąpiony!!! dziękuję serdecznie,Niech Bóg Panu Błogosławi!!!

 • Jak wspaniale, że Pan Aleksander przekazuje w języku polskim tak ciekawe wiadomości. Serdecznie pozdrawiam!

 • slucham jestem w zachwycie podziwie i wielkiej wdzięczności dla Pana Aleksandra i kulturze Pana prowadzacego . Dziękuję za zaproszenie wybitnego Goscia 💝💝

 • Czakry i ich częstotliwości: Mulladhara = 396 Hz; Svathisthana 417 Hz; Manipura 528 Hz; Anahata 639 Hz; Vishudha 741 Hz; Ajna 852 Hz; Sahasrara 963 Hz. Proszę mi odpowiedzieć na pytanie, czy powyższe częstotliwości w obecnym okresie po tzw. drugim przejściu są już nieaktualne ? Jeśli tak, to proszę o podanie aktualnych częstotliwości w odniesieniu do powyższych.

 • A ja mam pytanie do Pana , mianowicie Następny skok kwantowy w marcu. Czy po tym skoku podskoczy częstotliwość Schuman, czy pozostaniemy w częstotliwości 14,52hz? Czy będziemy mieć jakieś dolegliwości z tym związane, typu bóle głowy, czy kości?

 • Teraz wraca wszystko do normy chociaż pan mówi że będzie trwać do 2023 roku to znaczy że wróci jeszcze z większą mocą?

 • Chciałam jeszcze dodać, rozmawiając z osobą również przebudzona, która miała tak samo w głowie taki przeskok jakby tryb zegara taki tryk tryk dziwne uczucie taki jakby wskazówka zegara przeskoczyla

 • Panie Aleksandrze a co uczynić z urządzeniami które niesympatycznie oddzialywuja,nie mogę za długo przebywać na internecie mam słabniecia, czasami zemdlenia utrata przytomności po paru minutach ,lub silne wibracje prądy zależy na jakich stronach czytam czy oglądam. Nie mówiąc już o skladnym pisaniu zależy to wydaje mi się gdzie pisze. Odczuwam taka ciężka jakaś gęstość ze ciężko dobrze poprawnie napisać jedno zdanie

 • Panie Aleksandrze mam bardzo wysokie wibracje aż do bólu to mam rozumieć pomoże sluchanie muzyki? Czy mógłby Pan podać odpowiednią muzykę od pana będzie na pewno bezpieczna. To prawda mam problemy z gardłem ,począwszy od dolnego kręgosłupa. Tak pozatym ból był niedozniesienia .teraz jakoś ustalo małe wibracje.Moj syn czuł jak w rękach płynie prąd bardzo silny nie do zniesienia tak już męczę się 7 lat .Czasami pomagała muzyka ale zapewne do pewnego momentu kiedy były niskie wibracje od przekraczających możliwości wytrzymałości . prosiłabym o muzykę o odpowiednich czestotliwosciach aby sobie dopasować odpowiednio i ulżyć. Dziękuję.

 • Dziekuje za wiedze

 • Zawsze czekam z niecierpliwoscia na kolejny odcinek.Fascynujace.Pozdrawiam obu panow.

 • Bustowski Marcin aresztowany

 • Dzięki wielkie za wykład. Pozdrawiam serdecznie :)

 • Pozdrawiam panów wdzięczności.

 • Z całego serca pozdrawiam dr Aleksandra!!!

  • Warto pozdrowić Stwórcę od czasu do czasu za to że stworzył nas i piękny świat w którym możemy żyć..

 • żaden z podanych linków nie działa

 • wielkie dzięki za ciekawy wykład

 • Do: Ty Bóg Nas Stworzył - Jestes ignorantem i odnoszę wrażenie , że nie masz żadnej wiedzy na ten temat. Wykłady emitowane są już od ponad 2 lat. Jest to zaledwie strzępek wiedzy jaką przekazuje za darmo naukowiec Pan Aleksander Woźny. Jeśli jesteś pewny swego to proszę zrób wykłady podważający wiedzę Pana Woźnego. Powtarzam. Jestes ignorantem ponieważ nie posiadasz żadnej wiedzy. Dla słuchaczy, którzy posiadają już jakaś wiedzę w tym zakresie temat jest w pełni zrozumiały i odpowiada w pełni na wiecznie zadawane pytania. Jest niebywale logiczny. Podejrzewam, że wiedza się od ciebie odbija jak piłka od muru.

 • Panie Doktorze Wielkie Dzięki.

 • Super. Słuchałem zwiastunów świtu u Grzesia oraz Hrabiego De Sangerme. Nieśmiertelność ciekawa sprawa... tam typowo jest mowa że światło aktywuje dodatkowe helisy dna tzw śmieciowe. Jeżeli zeczywistosc jest pustka 99.99999 % to przecież przy odpowiedniej wibracji wymiary mogą się na siebie nałożyć. Tak jak ramiona galaktyk o których Pan mówił. Greg Braden mówił o eksperymencie gdzie wyjęto dna które zostawilo po sobie fotony światła zakręcone w helisę DNA. Wiec to jest prawda że jesteśmy dziećmi świata. Trzeba eizualizowac światło w sercach.

 • Super wykład. Jak zawsze. Pozdrawiam Pana doktora i całą ekipę tagen tv. 🌈🥰🤗💚

 • Profesorze czy mozna ksiazke o tym co Pan mowi kupic

 • Proszę również o wyjasnienie:wspomniał Pan o I oktawie częstotliwość Schumana : 7.83 Hz to II oktawy powinna wynosić 14,76 Hz. Czy gdzieś, coś umknęło mojej uwadze?

 • Chcę się upewnić czy dobrze zrozumiakem: obecnie jesteśmy pod wpływem II oktawy rezonansu Schumana tj 14,52, a zatem nasze czakry powinny być w przedziale też II oktawy tzn odpowiednio: 65,4.; 73,4. ;82,4.; 87,3.; 98 ; 110, ; 123,48 Hz. Czy mam rację? Bardzo proszę o odpowiedź! Pozdrawiam

 • Co to za wymiar w którym przestrzeń jest jednowymiarowa a czas występuje w trzech wymiarach ? Mówi Pan że możemy się tam dostać dzięki szyszynce która jak gdyby otwiera portal do tego wymiaru ? Jak to rozumieć ? to wymiar materialny czy wymiar mentalny wymiar snów i naszych myśli ? Coś konkretnie , co nam dam gdy znajdziemy się w tym wymiarze ? Co w nim występuje złego lub dobrego , do czego lub dla kogo ma służyć ??? We wcześniejszych programach dwa lata temu mówił Pan o pojawiającej się w naszym układzie planecie drugiej Ziemi proszę o aktualne odniesienie się do tego nader ciekawego zjawiska .

 • Wszystko zaczyna mi się układać w całość. Jestem śniąca i dostaję w snach informacje. Parę miesięcy temu śniła mi się kamienna piramida schodkowa z której spływała woda. Z 13 na 14 grudnia pokazano mi jakby skanowanie ziemi. Parę miesięcy temu śniłam o czakrach tzn pokazano mi tą pomiędzy oczami i nad głową oko opatrzności. Ale jak czytam o kundalini to mam wrażenie że to że bez ustannie wibruję i odczuwam drgania to znaczy że jest coś nie tak.

 • Witam pana Aleksandra za cudowny przekaz.☘️

 • Doskonały wykład, rewelacyjna wiedza Pana Profesora. Dziękujemy bardzo .

 • Pozdrawiam serdecznie .

 • dziękuję

 • Dziękuję za piękny ważny i super przekaz pozdrawiam.

 • Nie będzie żadnych wykresów i zdjęć - bo nie ma żadnych dowodów na to co ten Pan wygaduje. Podobnie jak na rzekomy kształt ziemii, który sugeruje tytuł, wzięty z nikąd. Gość nie miał, nie ma i nie pokaże nigdy żadnych dowodów na to czym karmi Was w tych wystąpieniach. Każda weryfikacja naukowa i logiczne eksperymenty zaprzeczą tym bzdurom. Pozdrawiam wszystkich serdecznie.

  • @Michal Szpotanski Panie Michale. Jako osoba z wyższym wykształceniem technicznym na wysokich ocenach dyplomami uczelni podyplomowych oraz artystycznych i właściciel firmy przemysłowej niezależny finansowo także bez żadnych dodatkowych wpływów zewn. Środowisk lobby itp. stwierdzić mogę, że wszelkie doświadczenia Erica Dubay są prawidłowe i można je powtórzyć samemu większość praktycznie bez sprzętów. Wszelkie te dowody są zgodne z wszelkimi technicznymi zasadami fizyki i spójne ze sobą. Podobnie kent hovind. Wszelkie dowody jakie pokazuje są logiczne spójne i pokazują fałszywe pojęcia inspirowane na siłę ludziom poprzez fałszywe i głupie doktryny jak ewolucje, wielki wybuch, kosmos itp. to czy prowadzący program jest świadomy czy nie nie zmienia faktu że odpowie przed Stwórca za to co głosi. Pozdrawiam

  • @Bóg Nas Stworzył ok, krótki komentarz do wiadomości, którą wykasowałeś - dyskusja tak ale nie prywatna, tylko na forum, do którego we własnym poczuciu obowiązku się skierowałeś, czyli tutaj. Zapoznałem się z proponowanymi materiałami. Hoving bazuje wyłącznie na ewangelii, nie przedstawia dowodów, opiera się głównie na wierze w to, co napisano w bibli. Głosi miłość i to plus dla niego ale fanatyzm jest przerażający. Co do Dubaya... Te dowody na płaskość Ziemi, to... Nie wiem jak to nazwać, żeby kogoś nie obrazić. Traktuje w nich fizykę bardzo wybiórczo, pomija podstawowe prawa, choćby grawitację, optykę etc. Wystarczy obejżeć kilka odcinków "projektu Boga" Woźnego, gdzie można zapoznać się z dowodami, sprawdzić je z innymi źródłami naukowymi i zweryfikować swoje dotychczasowe pozstrzeganie. Rozumiem, że kanały typu jsm, są popularne ale nie oznacza to, że osoby prowadzące je, są świadome tego, jaką dezinformacje sieją i jakie są tego skutki.

  • @Bóg Nas Stworzył napiszesz coś od siebie? Na razie, jedynie widzimy zaprzeczenia bez argumentacji. Postaram zapoznać z matriałami, które polecasz. Co do biblii, mowa tu również o starym testamencie? Ubeswłasnowolnienie kobiet, podziały rasowe, ogromna przemoc etc. Pan Woźny już wielokrotnie odnosił się do biblii, jako dzieła historycznego, w pozytywnym znaczeniu. Mamy jednak świadomość jaką reformację ona przeszła i ja zakładam, że obecnie służy raczej do skutecznej manipulacji, a nie głoszenia prawd absolutnych. Do pierwowzoru nie mamy dostępu i powoływanie się na nią jest podstawne, jedynie przy spekulacjach. Ciekawią mnie twoje przekonania, niekoniecznie okraszone krytyką. Pozdrawiam serdecznie. PS chętnie podejmę dyskusję :)

  • @Jan Jer przykre Janie że używasz zwrotów obraźliwych a nie znasz mojego wykształcenia i wiedzy jaką posiadam, a szkoda... Świadczy to tylko o całkowitym braku zrozumienia treści wpisu i jakiejkolwiek wiedzy technicznej oraz logiki i własnej ignorancji. Zrobisz co uważasz, moim obowiązkiem jest ostrzegać przed fałszywymi doktrynami, które skupiają czas i uwagę na błędnych przekazach i to robię, w skrócie: proponuje obejrzeć wykłady Hovinda następnie 200 dowodów Eric Dubay. Jednoczesnie proszę zainteresować się Biblią i prawem jakie zostało zapisane dla naszego dobra i szczęścia. Proponuje tez dowolne twierdzenia poddać weryfikacji technicznej opartej na naukowej literaturze, co całkowicie zamknie dywagacje nt fałszywych przekazów tego człowiek. Życzę powodzenia i mimo wszystko pozdrawiam.

  • Do: Ty Bóg Nas Stworzył - Jestes ignorantem i odnoszę wrażenie , że nie masz żadnej wiedzy na ten temat. Wykłady emitowane są już od ponad 2 lat. Jest to zaledwie strzępek wiedzy jaką przekazuje za darmo naukowiec Pan Aleksander Woźny. Jeśli jesteś pewny swego to proszę zrób wykłady podważający wiedzę Pana Woźnego. Powtarzam. Jestes ignorantem ponieważ nie posiadasz żadnej wiedzy. Dla słuchaczy, którzy posiadają już jakaś wiedzę w tym zakresie temat jest w pełni zrozumiały i odpowiada w pełni na wiecznie zadawane pytania. Jest niebywale logiczny. Podejrzewam, że wiedza się od ciebie odbija jak piłka od muru.

 • Ciekawe co na to Major Suchodolski

 • Bardzo dziękuję za ten wspaniały wykład, który dzięki powtórzeniom, pozwala nie tylko usystematyzować wiedzę, ale również odnieść ją do bieżących wydarzeń. Podział społeczeństw przebiega zgodnie z moimi przewidywaniami. Tak również było przepowiedziane już 2000 lat temu. W widoczny sposób przebiega on zgodnie z wolą samego człowieka. Zgodnie z wyborami i rozeznawaniem każdego z ludzi. Przebudzeni wyraźnie się odróżniają. Nie widać u nich lęku i zagubienia. Posiadają i wykorzustują rozwiniętą świadomość. Niecierpliwie czekam na chiński rok królika (2023 r.), kiedy spodziewam się lokalnego ekstremum (czas, dwa czasy i pół czasu). Serdecznie pozdrawiam.

 • Moje 4 punkty energetyczne zostaly pszerwane podczas operacji i czy jest taka mozliwosc zeby one dzialaly tak jak przed operacja ?

  • @Hanna Konador Szanowna Pani Konador czy moze pani sobie wyobrazic lub przedstawic ze po dotknirciu kazdej z blizn nastrpoje bol . Prosze zobaczyc jeszcze raz filmy dr Woznego , Lekarz nie moze naprawic MATRYCY , poniewarz znajduje sie ona poza maszyna Biologiczna (Cialo )Prowdopodobnie moja matryca zostala przeprogramowana ale to jest innytemat . Bylem na innej planecie moim zdaniem byla to planeta REKLOSTER 2012 i od tego czasu szukam odpowiedzi na nurtujace mnie pytanie dlaczego ja do tej pory Zyje . Ja mam tylko Watrobe 1, 5 Nerki ! .1,5 PLUCA RESZTA JEST USUNIETA .Przypuszczam ze wiem dlaczego zyje Proponoje posluchas dr Danuta Adamska Rutkowska , tam tez mozna dowiedziec sie o Matrycy z powazaniem Stanislaw K.

  • @Stanislaus Krämer - zabieg był najlepszym cielesnych fizycznym, matryca prawdopodobnie nieuszkodzona - blizny rozmasowywuj, to zmiękną.

 • Jestem od poczatku na panskich Prelekcjach i to nie jest przypadek ktos mnie maprowadzil na to wszystko ale kto? Co to jest czas Czas ?- CZAS jest funkcja , i okreslenie przuroczej pani dr Danuta Rutkowska Adamska - CZAS JEST KONSTRUKCJA MYSLOWA i jeszcze jedno okreslenie czasu przez jednego z lekarzy rosyjskich kosmonautow ; czas jest cieniem Swiatla i to daje duzo do myslenia cos wspanialego umiec myslec . Homo Sapies Sapies .

 • Pozdrawiam serdecznie

 • witam a kto jest kuratorem Polski ?czekam na odpowiedź pozdrawiam Pana

  • Nie będzie żadnych wykresów i zdjęć - bo nie ma żadnych dowodów na to co ten Pan wygaduje. Podobnie jak na rzekomy kształt ziemii, który sugeruje tytuł, wzięty z nikąd. Gość nie miał, nie ma i nie pokaże nigdy żadnych dowodów na to czym karmi Was w tych wystąpieniach. Każda weryfikacja naukowa i logiczne eksperymenty zaprzeczą tym bzdurom. Pozdrawiam wszystkich serdecznie.

 • Genialne wykłady 👏👏 Pozdrawiam 🤝

  • Niestety nie. Nie będzie żadnych wykresów i zdjęć - bo nie ma żadnych dowodów na to co ten Pan wygaduje. Podobnie jak na rzekomy kształt ziemii, który sugeruje tytuł, wzięty z nikąd. Gość nie miał, nie ma i nie pokaże nigdy żadnych dowodów na to czym karmi Was w tych wystąpieniach. Każda weryfikacja naukowa i logiczne eksperymenty zaprzeczą tym bzdurom. Pozdrawiam wszystkich serdecznie.

 • Pozdrawiam Pana Aleksandra ,dziekuje bardzo ❤bezcenna wiedza na ktora czekam z niecierpliwoscia :) juz nie moge sie doczekac kolejnego odc.pozdrawiam serdecznie.

 • Witam i pozdrawiam Pana Profesora

 • Pozdrawiam pama Aleksandra. Dziękuję za każdy wykład.

 • Super program-maria pozdrawiam wszystkich

 • Panie Profesorze .Proszę mnie oświecić jako muzyka według Pańskiej tabeli czwarta ( harmoniczna) - wielokrotność dźwięku LA to 440 Hz .Czyżby cała masa kanałów internetowych opowiadająca o koniczności powrotu do stroju 432 Hz się myliła ? Będę wdzięczny za odpowiedź .Przy okazji czy my zwykli ludzie możemy jakoś wspomóc trwającą transformację ?

 • Panie Aleksandrze co Pan sądzi o szalonym pomyśle zasłaniania słońca przez Billa Gatesa ?

  • No właśnie, o co tu chodzi? przecież to jakaś parodia.. Lalak mówi,że Ziema ma 3000lat i będzie ewakuacja do 2024. Gdzie my żyjemy?

 • Witam i pozdrawiam, Czy istnieje związek pomiędzy zmianami określanymi tu przez Pana, a jednym z listów św. apostoła Pawła mówiącym o tym, że w czasach końca zostaniemy "przemienieni" Pozdrawiam i dużo zdrowia Panie Aleksandrze

  • @Bóg Nas Stworzył proszę dać szansę na odpowiedź osoby zapytanej. Pozdrawiam 🌹

  • Nie będzie żadnych wykresów i zdjęć - bo nie ma żadnych dowodów na to co ten Pan wygaduje. Podobnie jak na rzekomy kształt ziemii, który sugeruje tytuł, wzięty z nikąd. Gość nie miał, nie ma i nie pokaże nigdy żadnych dowodów na to czym karmi Was w tych wystąpieniach. Każda weryfikacja naukowa i logiczne eksperymenty zaprzeczą tym bzdurom. Pozdrawiam wszystkich serdecznie.

 • pozdrawiam serdecznie. Czy można pokazac wykresy i tabele?

 • Witam i pozdrawiam

 • Witam,witam

 • Czy skok kwantowy ma coś wspólnego z czarna dziura?

  • @Hanna Konador Wydaje się, ze to AI Boot. Cenzor internetu, a ze bez ducha, to łatwo wywieś w pole. Ja suweren przechodzę do podziemia a do sejmu deleguje bananowe skorki.

  • @Cezary J - podobno nie mogą jej namierzyć, jakby znikła...niestety nie pamiętam u kogo to usłyszałam w necie. Pozdrawiam

 • Witam Pana Aleksandra i Wszystkich sluchajacych

 • 💖🍀

 • ❤️

 • Serdecznie pozdrawiam 😀

 • Dziekuje i pozdrawiam Pania Dr serdecznie 💞🏵️🌞🌹☘️💮

 • ^ x 100 nie da się przecenić wiedzy pana Woźnego jak również umiejętności jej przekazywania. Dzięki Bogu że nie występuje u Zagórskiego

  • @Maria Buk jednak powinien się chociaż starać, a u niego nie widać chęci poprawy...

  • @rysiek kur nikt nie jest doskonały 🤔

  • @Maria Buk zgadza się, ma dużo plusów które uporczywie niszczy minusami

  • Kochani ,nie zapominajmy że dzieki Panu Zagorskiemu poznalismy wielu wspaniałych ludzi ,a ze przerywac lubi to inna rzecz. 👍

  • @Michal Szpotanski Też tak myślę i czuję pozdrawiam

 • ,super, dzięki , mój rozwój idzie do przodu. Mam pytanie do pana prof. Jaki jest kształt ziemi? Pozdrawiam serdecznie. 💓

  • Niestety nie idzie. Nie będzie żadnych wykresów i zdjęć - bo nie ma żadnych dowodów na to co ten Pan wygaduje. Podobnie jak na rzekomy kształt ziemii, który sugeruje tytuł, wzięty z nikąd. Gość nie miał, nie ma i nie pokaże nigdy żadnych dowodów na to czym karmi Was w tych wystąpieniach. Każda weryfikacja naukowa i logiczne eksperymenty zaprzeczą tym bzdurom. Pozdrawiam wszystkich serdecznie.

  • Lekuchno eliptyczny, wg tego, co pan doktor bardzo dokładnie opisywał e projekcie boga. Pozdrawiam

 • David - chodzi i Davida Wilcocka?

  • @Grażka w ogrodzie Dzięki, znalazłam zaraz zaczynam czytać

  • Anno Mario chodzi o Davida Howkinsa DH.. pan Woźny to cały czas tłumaczy. Wpisz sobie w google np. Tabele świadomości Howkinsa i poczytaj. David Wilcock to "ufolog". A pan poniżej, albo nie kumaty, albo świadomie cię ośmiesza.. eh. Pozdrawiam i najlepszego życzę Aniu

  • Tak.

 • Zgadzam się z Panem. Podział społeczeństw następuje przez oddziaływanie na nasz mózg. Ale oddziaływanie to wydaje się mieć źródło nie w częstotliwości planety tylko w częstotliwości włączania telewizora na specyficzne kanały oraz programy. Zauważyłem też korelację do tej częstotliwości. Jest odwrotnie proporcjonalna do częstotliwości włączania tych kanałów tzn ... im częściej włączamy tym głupsi się stajemy.

  • Nie będzie żadnych wykresów i zdjęć - bo nie ma żadnych dowodów na to co ten Pan wygaduje. Podobnie jak na rzekomy kształt ziemii, który sugeruje tytuł, wzięty z nikąd. Gość nie miał, nie ma i nie pokaże nigdy żadnych dowodów na to czym karmi Was w tych wystąpieniach. Każda weryfikacja naukowa i logiczne eksperymenty zaprzeczą tym bzdurom. Pozdrawiam wszystkich serdecznie.

 • Pytanie do tagentv kiedy wypuszczacie książkę Pana Aleksandra?

  • Nie wiem czy to jest pytanie do Tagen. Z tego co pamiętam to chyba książkę miał wydawać Jot Zet czyli Egida Consulting

 • Witam.

 • Dziekuje za wspanialy wyklad. Czekam na dalsze czesci. Pozdrawiam !

 • Ciekawe czy Pan dr Woźny czytał książkę gwiezdne dzieci pani Anny Głowacz.

  • Polecam wam kanał na yt kosmiczne ujawnienie

  • @AgaRta Nie należy wierzyć żadnym "świetlistym pomagaczom". Trzeba wierzyć sobie. Prawda i tak pomału wychodzi. Zero strachu i dystans do wszystkiego to gwarancja zdrowia. To mój punkt widzenia, ale sprawdzony w praktyce.

  • Była ostatnio u Zagórskiego. Sama nie wiem co już o tym wszystkim myśleć.

 • Super nie mogłam się doczekać

 • Kciuk do góry 👉👍👍🏻👍🏼👍🏽👍🏾👍🏿👍🏾👍🏽👍🏼👍🏻👍👈 🤴🏻🤴🏽🤴🏿

 • SHADOWban grasuje ( nie wiem tylko czy u mnie samego ) PO odświeżeniu strony wpis mój znika !!! ❕❗🤴🏻🤴🏽🤴🏿

  • Ostatnio to częste przypadki...

 • Na początek oglądania dajemy kciuk do góry , a jak pomimo to niepodobał się nam program to na koniec i tak możemy ten ruch bez problemu cofnąć 👉👍👍🏻👍🏼👍🏽👍🏾👍🏿👍🏾👍🏽👍🏼👍🏻👍👈❕❗ 🤴🏻🤴🏽🤴🏿

 • ☺️❤️

 • Pozdrawiam cieplutko Pana Aleksandra i dziękuję pięknie za bardzo ciekawe odczyty😍💕😍😘

 • Gdzie na stronie instytutu naukowego w Tomsku można znaleźć wykres częstotliwości rezonansu Schumanna podawanego na bieżąco?

  • @xvk100 Aleksandra dzięki, nie wpadłem na to wcześniej. Teraz tłumacza mam rozpalonego do czerwoności hehe. Pozdrawiam

  • @Michal Szpotanski Wpisz w wyszukiwarkę шумановские резонансы томск

  • Podbijam pytanie. Pozdrawiam

  • @Bóg Nas Stworzył Jaki pracowity troll

  • Nigdzie. Nie będzie żadnych wykresów i zdjęć - bo nie ma żadnych dowodów na to co ten Pan wygaduje. Podobnie jak na rzekomy kształt ziemii, który sugeruje tytuł, wzięty z nikąd. Gość nie miał, nie ma i nie pokaże nigdy żadnych dowodów na to czym karmi Was w tych wystąpieniach. Każda weryfikacja naukowa i logiczne eksperymenty zaprzeczą tym bzdurom. Pozdrawiam wszystkich serdecznie.

 • Pozdrawiam Pana Aleksandra. To, że jest człowiekiem sympatycznym / to jedno, ale o ile lepszy byłby każdy wykład, gdyby były pokazane (poparte) wykresami, zdjęciami / to dużo lepiej przemawia do ludzi niż samo mówienie.

  • @laskolasko2000 nie zrozumiałem. Do czego odniosłeś swoje pytanie?

  • @Michal Szpotanski a kto to wszystko pomalował???? Z Panem Bogiem

  • @Bóg Nas Stworzył w jednym przynajmniej pan Woźny zgadza się z tobą, a mianowicie, że bóg nas stworzył :) pozdrawiam serdecznie. Ps ciekaw jestem, jakie są twoje przekonania i czym poparte.

  • @Elżbieta Ziąbkowska jakieś konkrety ? Fakty ?

  • @Bóg Nas Stworzył nie zgadzam się z Tobą.

 • Jak doświadczalnie sprawdzić czy faktycznie nastąpił skok kwantowy w 2012 i 2020 roku? Nie mogę nigdzie w internecie znaleźć na ten temat informacji.

  • Nie będzie żadnych wykresów i zdjęć - bo nie ma żadnych dowodów na to co ten Pan wygaduje. Podobnie jak na rzekomy kształt ziemii, który sugeruje tytuł, wzięty z nikąd. Gość nie miał, nie ma i nie pokaże nigdy żadnych dowodów na to czym karmi Was w tych wystąpieniach. Każda weryfikacja naukowa i logiczne eksperymenty zaprzeczą tym bzdurom. Pozdrawiam wszystkich serdecznie.

 • Panie doktorze, czas w Tomsku jest GMT +7, czyli + 6 godzin w stosunku do czasu w Polsce.

 • 5% wiedzy i 95% konfabulacji.

  • Sądzę, że Wiesław ma jednak nieco racji, może bardziej trafnym byłoby określenie spekulacja, zamiast konfabulacja. Słucham od początku projektu boga i dostrzegam wiele różnić z innymi źródłami, ogólnie większość się pokrywa ale też nie można brać wszystkiego za pewnik. Brakuje potwierdzeń w formie naukowych dowodów, dużo opiera się na czanelingach nauczycieli, a oni też mogli być zmanipulowani etc. Niemniej jednak, kolega nie używając argumentów, wykazał się lekką ignorancją wg mnie. Pozdrawiam

  • @7InLakesh6 Ahahhaaa.....

  • Pan chyba po pierwszej dawce szczepionki

  • 5% wiedzy? witam i Żegnam TROLA

  • Skoro dysponujesz Pan wiedzą pozwalającą ocenić to o czym mówi Pan Woźny, to co Pan tu robisz??! Nie dam wiary, że wiesz Pan o czym mówisz, zatem proszę się nie kompromitować i zweryfikować swój stosunek do przedstawionej tu wiedzy lub nie robić postów, które obnażają Pańską ignorancję w powyższym temacie. Zdrowia życzę.

 • 🌺💕

 • Pozdrawiam Pana Aleksandra. Świetny Gość

 • Super super

 • Obecny ;)